Bize Ulaşın!

216 592 18 84

Plazma Tv Arkası Taş Kaplama; Plazma tv ünitesi arkası taş kaplamalar ev içinde de çok tercih edilmektedir. Yeni iç mimari uygulamalarınızda, mimarlar tarafından taş kullanımı gittikçe artmaktadır.

 

 

 

GALİTA TAŞ GÖRÜNÜMLÜ PLAZMA TV ÜNİTESİ ARKASI TAŞ KAPLAMALARI

Galita plazma tv ünitesi arkası taş kaplama uygulamaları,düzgün olmayan yüzeyli kerestenin kalıplık olarak kullanılması ile elde edilen bu doku,betonun en çıplak en brüt halidir.İhtiyacınız olan tüm mekanlarda,modern bir dekorasyonun ve yanında akustik havası ile güçlü etkiler yaratır.

galita-tas-kaplama

BARCHA DOĞAL TAŞ GÖRÜNÜMLÜ PLAZMA TV ÜNİTESİ ARKASI TAŞ KAPLAMALARI

Plazma ünitesi arkası taş duvarlar tarihi taş dokunun en doğal hali bu barcha taşında kendini buluyor. İsterseniz bir restoranın duvarlarında, isterseniz bir mağazanızda ya da televizyonunuzun arkasındaki duvarda uygulayın. Bu ürün, modanın dışında zamansız bir duvar paneli.

 

BASHTARDE DOĞAL TAŞ GÖRÜNÜMLÜ PLAZMA TV ÜNİTESİ ARKASI TAŞ KAPLAMALARI

Kendine özgü dokusu ile farklılık yaratan Bashtarde duvar kaplaması,seçimini bir kentli gibi şık ve doğada gibi ozgurlukten yana kullananlar için üretildi. Keyfini çıkarın.

bashtarde-tas-kaplama

BROLİK DOĞAL TAŞ GÖRÜNÜMLÜ PLAZMA TV ÜNİTESİ ARKASI TAŞ KAPLAMALARI

Düzgün bir sistemle örülmüş dokuya sahip olan brolik duvar paneli, özellikle rustik stil için vazgeçilmez bir fon oluşturuyor.

 

PERGANDİ DOĞAL TAŞ GÖRÜNÜMLÜ PLAZMA TV ÜNİTESİ ARKASI TAŞ KAPLAMALARI

Pergandi plazmaünite arkası taş kaplamaları, bulunduğu mekana ekrunun sıcak dokunuşlarını getiren bir üründür. Özellikle sert hatlı mekanları ısıtır, yumuşatır.

 

BURTON DOĞAL TAŞ GÖRÜNÜMLÜ PLAZMA TV ÜNİTESİ ARKASI TAŞ KAPLAMALARI

Burton taş kaplamaları ile; plazma tv ünitesi arkasında ,görsel şölenini duvarlarınızın üzerinde yaşayın.Farkı hissetmek ve bu mucizeye tanıklık etmek isteyenler için.

 

KALYON DOĞAL TAŞ GÖRÜNÜMLÜ PLAZMA TV ÜNİTESİ ARKASI TAŞ KAPLAMALARI

Kalyon taş duvar panelleri dekorasyon uygulamalarında ve plazma tv arkalarında kullanıcıya yaratıcı seçenekler sunuyor. İsterseniz tüm duvarlara uygulayarak eski bir mahzen yaratabilir, isterseniz de tek bir duvara uygulayarak mekanı farklılaştırabilirsiniz.

Plazma Arkası Taş Kaplama

RAVALE DOĞAL TAŞ GÖRÜNÜMLÜ PLAZMA TV ÜNİTESİ ARKASI TAŞ KAPLAMALARI

Duvarlarınızda eski çağlardan bir parça ile asırlar öncesine dayanan görsel bir şölen ravale plazma tv ünitesi arkası taş kaplama, Ravale duvar paneli ile binlerce yıllık bir geleneği mekânlarınıza taşıyın.

ravale-tas-kaplama

KARAKA DOĞAL TAŞ GÖRÜNÜMLÜ PLAZMA TV ÜNİTESİ ARKASI TAŞ KAPLAMALARI

Karaka taşının keskin ve yıllanmış hatları evinize kendi görkemini, ulaşılmazlığını vurgulayarak, farklı bir asalet duygusunu hakim kılacaktır. Karaka plazma tv arkası taş kaplaması ile doğal taş dokusunun insanda yarattığı duygusal dengeleme etkisi size de yansıyacaktır.

Plazma Tv Ünite arkası Taş Kaplamaları

SHALOPE DOĞAL TAŞ GÖRÜNÜMLÜ PLAZMA TV ÜNİTESİ ARKASI TAŞ KAPLAMALARI

Doğada var olan dokuları estetik bir incelikle plazma tv ünitesi arkası duvarlarınıza yansıtın.

shalope-tas-kaplama

Plazma tv ünitesi arkası doğal taş dokusunun insanda yarattığı duygusal dengeleme etkisi size de yansıyacaktır.

İŞ YERİ HARİTASI

Doğal Taş Görünümlü Plaka Kaplamaları Duvar Taş Kaplama Panel

Dekoratif Tuğla Kaplamalari